Bırakın Olduğu Gibi Olsun

Arkadaş İnsanlar niye böyle ya bırakın gitsin bırakın kalmak istiyorsa kalsın. Siz Sahibi misiniz onun ne yapmak istiyorsa yapsın Yaşayacak bir hayatı var ve siz içine ettikçe ediyorsunuz. İnsanlar birbirlerini ön yargısız neden anlamaya çalışmaz ki giydiği elbisesine göre yargılayandan konuşmasına göre yargılayana hadi bunlar neyse de ırkına göre yargılamak ne demek arkadaş.

Ben Muşta doğdum ve Bir Kürdüm ama ondan önce elhamdulillah Müslüman’ım diyorum. Ben mi seçtim Kürt olarak doğmayı yada sen mi seçtin Türk olarak doğmayı ki ben üstünüm sen değilsin diyoru(m)(z). nedir bu ya her keste bir hava bir trip görsen sanki Allah’u teala kişiyi ırkına göre cennete alacak. (Rabbimin merhametine bakın ki kimsenin eline vermemiş ne hidayeti nede mağfireti. Sen ne büyüksün Allah’ım. Eğer Kürtlere verseydi türkler Cennete giremez, Türklere verse Kürtler Giremez. )

Irk kavgası yapanda Kürt olsun Türk olsun gram akıl yok. Siz önce niye geldiniz bu dünyaya onu bir anlayın. (Ben anladım demiyorum ama en azından bu yolda yürüyorum). Yaradana kul olmaya çalışalım Asi olmaya değil.

selam ve dua ile

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s